Jesienne słońce | The autumn sun

Na zewnątrz już grudzień nas nie rozpieszcza. Trochę jesiennego słońca by się przydało. Voila! :)

Blanka i Tomek – moi Piastowscy krajanie :) Po tym plenerze naprawdę zapragnąłem wejść w posiadanie skutera Vespa :) Tomek dał mi pojeździć na tej szatańskiej maszynie i potem przez dwa dni siedziałem na allegro szukając skutera dla siebie. Oprzytomniałem po tym jak zorientowałem się, że nie mam przecież gdzie go zaparkować. Uroki mieszkania w bloku. Kiedyś będziemy mieli dom z ogrodem to pewnie i garaż się znajdzie… mam nadzieję.

A cold, foggy december outside. It would be nice to feel some autumn sun. Voila!

Blanka and Tomek – my mates from Piastów. I realy wanted to become an owner of Vespa scooter after this plein-air sesion. Tomek allowed me to ride this evil machine. Then I spent 2 days looking for a scooter only for me on allegro.pl. J realised that I wouldn’t have a place to park it ( which is quite normal when you live in a bloc of flats). One day we’ll have a house whith a garden, so maybe there will be a place for a garage, too ? At least I hope so.

Tutaj w prezentacji (koniecznie z dźwiękiem) możecie zobaczyć cały plener Blanki i Tomka. Prezentacja wymaga plugin’u Flash
Here you can preview whole Blanka and Tomek sesion. Flash plugin required.


Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Menu