dołączam do [AG]WPJA | [AG]WPJA here I come! :) | It happened- in January I became a member of AGWPJA.

Stało się! Z początkiem stycznia stałem się członkiem The Artistic Guild of the Wedding Photojournalist Association, międzynarodowej organizacji skupiającej najlepszych fotografów ślubnych na świecie. [AG]WPJA jest sekcją ukierunkowaną bardziej w stronę artystycznego spojrzenia na ślub. W odróżnieniu od WPJA dozwolona jest większa ingerencja photoshopa w fotografię co mnie osobiście ceiszy niezmniernie.

Mam nadzieję, że dzięki temu członkostwu będę mógł zrealizować kilak zleceń poza naszymi granicami. Czas pokaże – na razie pozostaje mi przygotować się do konkursów i aktywnie brać w nich udział ;) Mam nadzieję że w przeciągu kilku miesięcy uda mi się przebić z jakimś zdjęciem przez gęstwinę świetnych zdjęć fotografów z całego świata i usyskać jakieś wyróżnienie ;)

Tak czy inaczej – cieszę się z samego faktu bytności tam.

It happened- in January I became a member of AGWPJA. They are more focused on artistic look of the wedding pictures. Unlikely in WPJA, more photoshop is permitted, what makes me happy. I hope my membership in the guild will allow me to have some orders abroad. For the time being I’m preparing myself for the competitions. Although it’s difficult among all these talented photographers from all over the world, I hope some of my pictures will be noticed too:)

Anyway, I’m glad to be one of them.

Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Menu