BŁYSKOTLIWY sierpień! Kolejna edycja szkoleń 22 i 23 sierpnia!

Sezon w pełni, lecz udało nam się zgrać wspólne, napięte kalendarze. Zanim utoniemy w morzu obróbki tegorocznych ślubów proponujemy Wam jeszcze jeden termin warsztatów. Zapraszamy serdecznie na kolejną edycję szkoleń BŁYSKOTLIWIE. Odbędzie się ona w dniach 22 i 23 sierpnia w Warszawie. Chętnych serdecznie zapraszamy. Ilość miejsc jest ograniczona.

Pojedyncza fotografia. Powstaje w Twojej głowie zanim jeszcze naciśniesz spust migawki. Nie przerywając rozmowy z modelką wybierasz kadr, odpowiedni obiektyw. Decydujesz się na warunki zastane lub sam tworzysz sobie światło. Wybierasz lampę reporterską bądź generator. Między słowami naciskasz spust. Znajomy dźwięk. Słyszysz go dziesiątki tysięcy razy rocznie. Naświetlasz mając w głowie sposób obróbki, który zastosujesz. Wracasz do domu. Zgrywasz RAW’a, otwierasz Photoshop’a. Dopracowujesz każdy ton, kontrast i kolor; kończysz proces, którym jest pojedyncza fotografia.

Tym dla nas jest zdjęcie, chcemy, abyś wszedł w ten świat. Wolny od przypadkowego fotografowania w niekorzystnych warunkach światła zastanego. Wolny od akcji, które można kupić i w jednej chwili sprzedawać zdjęcia pozbawione czystego koloru i tonów. Chcemy, abyś sam decydował czym świecisz, jak obrabiasz i jak finalnie kreujesz swój styl.

Odświeżyliśmy formułę naszych szkoleń zapraszając do współpracy najlepszego gwaranta czystego koloru – firmę EIZO. Razem z Wami obrabiamy zdjęcia na szerokogamutowych monitorach EIZO z serii CG w warszawskiej Galerii EIZO. Możecie być pewni, że każdy kolor będzie pod kontrolą. Do Waszej dyspozycji oddajemy kilka profesjonalnych stanowisk i razem z Wami krok po kroku zagłębiamy się w tajniki postprocessu. Wszystko to zwieńczone wykładem pracownika EIZO na temat monitorów, kalibracji i wydruków.

Współpracujemy także z marką QUANTUUM gwarantującą, że w żadnych warunkach nie zabraknie nam światła. Błyskotliwie fotografujemy z użyciem lamp reporterskich, które każdy fotograf ma w swoim plecaku, a gdy trzeba błysnąć intensywniej – używamy generatorów, lamp i modyfikatorów od QUANTUUM. Przekonacie się jak z bardzo trudnych zastanych warunków stworzyć idealny setup lamp do sesji w plenerze.

Współpracujemy z firmą Reporterstrap zapewniającą Wam zniżki na systemy noszenia aparatów oraz z firmą LABPolska oferującą zgodność odbitek z tym co widzicie na ekranach swoich komputerów.

Wszystko to okraszone sporą dawką marketingu fotograficzno-ślubnego. Jak rozmawiać z klientem, jak stworzyć idealną ofertę, jak poruszać się podczas reportażu ślubnego, jak fotografować, aby spełniać się w tym nurcie fotografii.

Zapraszamy na 2 intensywne dni szkolenia, przyjdźcie z otwartymi głowami i wyjdźcie Błyskotliwsi niż kiedykolwiek.

Termin: 22 i 23 sierpnia 2011

Lokalizacja: Warszawa
Cena: 1800 PLN brutto
Informacje i zapisy:

blyskotliwie@gmail.com
Krzysztof Tkacz | 501 950 127
Sebastian Małachowski | 504 240 410

Menu