Szkolenie BŁYSKOTLIWIE 6+7 lipca 2014 w WARSZAWIE

Zanim sezon ślubny pochłonie nas w pełni, udało nam się zarezerwować w kaledarzu termin na długo-oczekiwane dwudniowe szkolenie BŁYSKOTLIWIE. Zapraszamy serdecznie na kolejną edycję. Odbędzie się ona w dniach 6 i 7 lipca w Warszawie. Chętnych serdecznie zapraszamy. Ilość miejsc jest ograniczona.
67lipca2

Pojedyncza fotografia. Powstaje w Twojej głowie zanim jeszcze naciśniesz spust migawki. Nie przerywając rozmowy z modelką wybierasz kadr, odpowiedni obiektyw. Decydujesz się na warunki zastane lub sam tworzysz sobie światło. Wybierasz lampę reporterską bądź generator. Między słowami naciskasz spust. Znajomy dźwięk. Słyszysz go dziesiątki tysięcy razy rocznie. Naświetlasz mając w głowie sposób obróbki, który zastosujesz. Wracasz do domu. Zgrywasz RAW’a, otwierasz Photoshop’a. Dopracowujesz każdy ton, kontrast i kolor; kończysz proces, którym jest pojedyncza fotografia.

Tym dla nas jest zdjęcie, chcemy, abyś wszedł w ten świat. Wolny od przypadkowego fotografowania w niekorzystnych warunkach światła zastanego. Wolny od akcji, które można kupić i w jednej chwili sprzedawać zdjęcia pozbawione czystego koloru i tonów. Chcemy, abyś sam decydował czym świecisz, jak obrabiasz i jak finalnie kreujesz swój styl.

Spotkamy się w naszym studio. W kameralnym i przytulnym miejscu obrobimy zdjęcia, które powstaną pierwszego dnia. Kawa + obróbka – to brzmi zachęcająco!

Współpracujemy z firmą Reporterstrap zapewniającą Wam zniżki na systemy noszenia aparatów.

Wszystko to okraszone sporą dawką marketingu fotograficzno-ślubnego. Jak rozmawiać z klientem, jak stworzyć idealną ofertę, jak poruszać się podczas reportażu ślubnego, jak fotografować, aby spełniać się w tym nurcie fotografii.

Zapraszamy na 2 intensywne dni szkolenia, przyjdźcie z otwartymi głowami i wyjdźcie Błyskotliwsi niż kiedykolwiek.

Termin: 6 i 7 lipca 2014 ( niedziela + poniedziałek )

Zaczniemy w niedzielnego popołudnia, tak aby uczestnicy z dalszych części kraju lub fotografowie pracujący poprzedniego dnia mogli spokojnie do nas dotrzeć :)

Lokalizacja: Warszawa
Cena: 2100 PLN brutto
Informacje i zapisy:

blyskotliwie@gmail.com
Sebastian Małachowski | 504 240 410

no comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

Menu